خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سال نو مبارک...

  پارسال همین روزها بود که پستی را گذاشتم و گفتم امید دارم... بله امید

  خداوند مهربان کمک کرد و امروز نزدیک به نود نفر کنار هم جمع شده ایم و روزگار بهتری را میگذرانیم. جرقه ی تشکیل گروه وایبری چهارم تیرماه بود که به ذهنم آمد و یکی دوماه بعد برای اولین بار یک گروه شش نفری که همه خانم بودند با هم قرار گذاشتیم. بعد از آن باشگاه خبرنگاران جوان بود. سپس دیداری در کافی شاپ بهبود و متعاقب آن چند دیدار دیگر. آخر سال هم پیشنهاد یک دوست برای پختن شیرینی در خانه اش گروه کوچکی را دور هم جمع کرد و تجربه های جدید آفرید.

  نقشه پراکندگی افراد گروه

  اما نقطه ی عطف امسال سفر یزدمان بود. همایش گوارش، کبد و تغذیه کودکان در یزد قرار بود برگزار شود و اعضای یزدی، که خود از برپاکنندگان همایش بودند از ما خواستند که در همایش شرکت کنیم. دوستانِ گروه بخصوص آقای حیدری عزیز بسیار خوب مدیریت کردند و اولین هایی را رقم زدند. اولین سفر بدون گلوتن، همچنین اولین سفره، اولین پذیرایی همایشی و اولین پذیرایی رستورانی بدون گلوتن...

   حیاط هتل

   

   آشپزخانه هتل را دراختیار داشتیم

  آقای حیدری گرامی

  موزه آب 

  موزه آب

  ایوان هتل 

   رستوران پس از همایش

  من به عنوان نویسنده ی وبلاگ، تمام نوشته های این یک سال را تقدیم می کنم به کسانی که به ما اعتماد کردند و جمع ما را پذیرفتند. آمدند و ماندند و کمک گرفتند و کمک کردند. چشم اندازهایی پیش روی ماست که هیچ "یک نفری" نمی تواند به تنهایی انجامشان دهد. انشاءالله با یاری هم به اهدافمان خواهیم رسید.

  امیدوارم امسال سالی پر از خیر و نیکی و برکت برای همه باشد؛ بخصوص برای جمع "من و سلیاک"


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اولین ,گروه ,همایش ,اولین پذیرایی ,آقای حیدری ,
  سال نو مبارک...

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر